Mediniai langai

Kodėl mediniai langai?

Pagrindinis medinių langų privalumas – tai tarnavimo laikas. Teisingai sumontuotam kokybiškam mediniam langui 20-30 metų tesiog vaikiškas amžius. Pagal technologiją  medinis langas gaminamas iš klijuoto medinio bruso, kurio rėmas impregnuotas šiolaikiškomis priemonėmis ir gali buti nulakuotas iš vidaus – tarnaus 50 ir daugiau metų. Išorėje langas gali buti kaustytas aliuminiu nuo atmosferos poveikio. Mediniai langai mažiau keičia matmenis priklausomai nuo temperatūros svyravimo, nebijo saulės, šalčio, todėl mediniai langai sandaresni ir nereikalauja  dažno  reguliavimo. Mediniai langai turi didesnę termo ir garso izoliaciją. Medis – natūrali ekologiška medžiaga, kuri nekaupia statinės elektros, prie remo nelimpa dulkės. Medinius langus, pagamintus pagal eurostandartus, naudoja pasyvių namų statybai.  Mes siūlome Jums kokybiškus medinius langus:

– Euro 68 su apvalintais kampais  gražiai atrodo, langų rėmai impregnuojami, pagal norą galima lakuoti. Iš išorės medinių langų rėmus galima apkaustyti  aliuminiu reikiamos spalvos.

– Euro 78 turi dar geresnės šilumos ir garsoizoliacijos savybės. Dažnai  naudojami su dvigubu stiklopaketu. Stiklo paketas gali buti  su dviems selektiviniais  stiklais ir užpildytas inertinėmis dujomis. Tam kad papildomai apsaugoti lango rėma nuo atmosferos poveiko, rėmas iš išorės kaustytas aliuminiu. Gaminame Klaipedoje.